hakkımızda

mapa

modanın değişmeyen adresi…

markamızı kuruluş yıllarındaki ilk üretimimiz olan manto ve modanın kalbi paris kelimelerinin ilk iki harfini birleştirerek tasarladık ve 1969 yılında bir aile şirketi olarak kurduk.

butik konseptimiz ve modanın değişmeyen adresi olmak ilkemizle çalışarak nesiller boyunca aile geleneği olarak biriken deneyim ve mirasımızı, ilk günkü heyecan ve titizlikle tasarımlarımıza yansıtarak günümüze taşıyoruz.

elit, modayı yakından takip eden ve herkesten farklı giyinmek isteyen kadınların, kendilerini özel hissedebilecekleri tasarım ürünler sunuyoruz.

koleksiyonlarımızı, yüksek kaliteye olan bağlılığımızı paylaşan seçkin global tedarikçilerimizle birlikte çalışarak, paris’te bulunan parizyen tasarım ekiplerimizle son trendlere göre hazırlıyor; istanbul atölyelerimizde terzi titizliğinde butik olarak üretiyor ve dünya ile aynı anda moda severlerle buluşturuyoruz.

butiklerimizde, mapa akademi’de eğitim alan satış danışmanlarımızla sizleri dinleyerek ve her zaman sizin için en uygun tasarımları kombine ederek beğeninize sunuyoruz. isteklerinize ve fikirlerinize saygı duyarak; sizleri ayrıcalıklı hissettirmek için çalışıyor, bu anlayış doğrultusunda personelimize eğitim vererek sizlerin memnuniyetini tüm faaliyetlerimizin odağında tutuyoruz.

bizim için şıklık ve stil bir ruh hali; moda ise eğlencedir. mapa stilinin sırrı, giydiğiniz kıyafetlerin içerisinde iyi görünmenizin yanında rahat hissetmenizi sağlayan tasarımlarından geçiyor.

mapa dünyasında kendinizi mapa tasarımları ile şımartmanız için sizleri butiklerimize davet ediyoruz…